Apart - galeria Emka Koszalin zaprasza!

Apart jest marką jubilerską, będącą ogólnopolskim liderem w branży. Ludzie cenią tę biżuterię za to, że jest tworzona z miłości do piękna. Poszczególne produkty traktowane są jak małe dzieła sztuki. Marka wciąż poszukuje nowych rozwiązań, inspiracji i troszczy się o każdy detal. To dzięki temu Apart znajduje się na pierwszym miejscu wśród polskich marek jubilerskich.

Największą siłą marki są zdecydowanie jej wyroby, które pozostawiają produkty konkurencji daleko w tyle. Ludzie cenią sobie jakość i prestiż biżuterii Apart. Poza tym marka uważana jest za tą, która najbardziej podąża za aktualnymi trendami. Produkty Apart kojarzone są więc z nowoczesnością i szykiem. Markę uznaje się za eksperta w dziedzinie tworzenia zegarków i biżuterii diamentowej, ale we wszystkich innych kategoriach jej wyroby również są najlepiej przyjmowane. Marka doceniana jest za swe osiągnięcia w licznych, prestiżowych konkursach.

Koszalin ma swój sklep Apart między innymi właśnie w Galerii Emka. Jest on jednym z około dwustu salonów marki, zlokalizowanych w całej Polsce.

Lokalizacja: Poziom 0

Kontakt:

+48 572 080 401

www.apart.pl/pl

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin