Koncert i zbiórka pieniędzy "Gitarzyści dla Jarka"

Data publikacji:29 października 2019

W najbliższą sobotę organizujemy piękny koncert gitarowy dla Jarka, ojca jednej z utalentowanych młodych gitarzystek z Koszalina, który zmaga się z chorobą nowotworową. Dzielimy się z Państwem muzyką, którą kocha, jednocześnie prosząc o wsparcie jego leczenia.

Wydarzenie powstało z inicjatywy Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz, która w partnerstwie z Pałacem Młodzieży, Szkołą Muzyki Rozrywkowej Music Heaven oraz Galerią EMKA postanowiła zorganizować zbiórkę pieniędzy mającą na celu wsparcie kosztownego leczenia Jarka.
Jarek to człowiek pełen dobra, absolutnie nietuzinkowy. W koszalińskim środowisku muzycznym jest znany od wielu lat jako ceniony wielbiciel muzyki, przede wszystkim rockowej. Jest wspaniałym rodzicem. Jego córka Maja Jodłowska posiada ogromny talent gitarowy, wygrywa różnego rodzaju konkursy, od lokalnych, aż po ogólnopolskie.

Jarek i jego żona Gosia blisko współpracują ze szkołą muzyczną. Pomogli m.in. wyposażyć jedna z sal lekcyjnych, z własnych środków. Cała rodzina pokazuje jak, w sposób dobry i pełen miłości, należy podchodzić do życia. Małżeństwo Jodłowskich wspólnie prowadzi firmę projektującą wnętrza, głównie kuchenne. Oprócz córki Mai, która jest wybitnie uzdolniona w dziedzinie muzyki, mają syna Roberta, szachowego geniusza, który w swojej grupie wiekowej zajmuje czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski oraz gra na perkusji.

Choroba Jarka od lipca przewróciła życie codzienne, zawodowe i szkolne całej rodziny. Początkowo Jarek leczył się w Polsce, ale typ nowotworu, masywny rak kręgosłupa o nieustalonym źródle namnażania komórek rakowych oraz ogólny stan organizmu nie pozwoliły na kontynuację leczenia w naszym kraju. Jedynym ratunkiem był wyjazd za granicę i oddanie się pod opiekę niemieckich specjalistów. Dzięki temu Jarek ma szansę otrzymywać leki oraz pomoc medyczną, które w Polsce są nieosiągalne dla pacjentów w jego stanie zdrowia. Życie całej rodziny zostało podporządkowane jego leczeniu. Zawieszona została praca, a co za tym idzie stały dopływ środków finansowych. Od początku choroby męża jego żona jest przy nim, a dzieci pozostają pod opieką dziadków. Leczenie Jarka generuje ogromne koszty, dlatego potrzebne jest nasze wsparcie! Nie tylko finansowe, ale również to psychiczne, podnoszące na duchu, płynące z serca, zapewniające, że jesteśmy razem z nimi w trudnym czasie.

Koncert i zbiórka pieniędzy Gitarzyści dla Jarka

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin