Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Galeria Emka uhonorowana Złotym Denarem

Data publikacji: 21 grudnia 2020

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa po raz XIX przyznała nagrody „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku“. Galeria Emka otrzymała Złotego Denara.

Nagroda Koszaliński Denar jest formą uznania i podziękowania dla przedsiębiorców, którzy dzięki zaangażowaniu i pracy budują nie tylko własne przedsiębiorstwa, ale również wizerunek gospodarczy całego regionu w kraju i poza jego granicami. Główną ideą konkursu jest popularyzacja etycznych wzorców przedsiębiorcy, który dbając o rozwój własnej firmy, pracowników i uczciwego rynku lokalnego, stwarza podwaliny do rozwoju społeczności lokalnej. Organizatorem konkursu jest Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa (KIPH).

W tym roku, tak ważnym dla Galerii Emka, która obchodzi swoje 18. urodziny nagroda Złotego Denara stanowi wyraz uznania dla prowadzonej przez galerię działalności, w szczególności dla wkładu jaki Emka włożyła we wsparcie lokalnych firm, przedsiębiorstw czy fundacji.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa (KIPH) jest najstarszą organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa z Pomorza Środkowego obchodząca w tym roku swoje 30-lecie, a sam konkurs organizowany jest od 2002 roku.

Na zdjęciu od lewej: Romuald Sobieralski przewodniczący Kapituły Konkursu, Jacek Sikorski dyrektor Galerii Emka i Piotr Huzar prezes KIPH

Galeria Emka uhonorowana Złotym Denarem

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin