Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Bilety na Koszalin BassFest! za krew!

Data publikacji: 16 sierpnia 2021

19 sierpnia przed Galeria Emka będzie można oddać krew i odebrać bilety, na pierwszy w Koszalinie, wyjątkowy festiwal muzyczny Koszalin BassFest!, którego Emka jest partnerem.

Koszalin BassFest! to nowa inicjatywa na koszalińskim rynku kulturalnym. W dniach 9-11 września w Filharmonii Koszalińskiej wystąpią artyści prezentujący zróżnicowane gatunki muzyczne. Przez trzy dni będzie można spotkać wyjątkowych muzyków i aktorów, których połączył kontrabas.

W pierwszym dniu festiwalu wystąpi trio w składzie Krzesimir Dębski, Zbigniew Wrombel i Tadeusz Sudnik. Drugiego dnia będziemy mogli obejrzeć aktora i reżysera Krzysztofa Rogacewicza w monodramie Kontrabasista oraz posłuchać Donata Zamiarę, kontrabasistę oraz pedagoga Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, któremu akompaniować będzie koszalińska pianistka Dorota Kuryło. Na zakończenie Festiwalu w sobotę 11 września zagra zespół Neoklez łączący tradycyjne brzmienia z elementami współczesnej muzyki popularnej, jak: drum'n'bass, electro, jazz, funk, rock. Każdy ich koncert to potężna dawka klezmersko-bałkańskich dźwięków.

Chociaż do września pozostało jeszcze trochę czasu już 19 sierpnia będzie można otrzymać bilety na wybrane dni festiwalowe. W czwartek, w godzinach 11.00 – 15.00 przed Galerią Emka stanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać krew i odebrać bilety na festiwal.

Zgodnie z zaleceniami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wszyscy chętni powinni w dniu oddania krwi:

  1. zejść lekki posiłek (unikając pokarmów zawierających dużą ilość tłuszczu),
  2. wypić dużo soków owocowych lub wody,
  3. unikać nadmiernego fizycznego wysiłku,
  4. zabrać dokument tożsamości - dowód osobisty lub paszport,
  5. władać językiem polskim w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym samodzielne zrozumienie ankiety dla krwiodawców i pytań związanych z wywiadem lekarskim.

Punkt czynny 19 sierpnia 2021 w godzinach 11.00 – 15.00.

Koszalin BassFest! Odbędzie się w dniach 9-11 września. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 19.00. Ceny biletów: Dzień 1. – 50 zł, pozostałe koncerty 20 zł.

Szczegóły: www.emka.pl i www.bassfest.pl

Bilety na Koszalin BassFest! za krew!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin