Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

„Psijacielski” Kalendarz na 2022 rok

Data publikacji: 17 grudnia 2021

Podaruj odrobinę serca i wesprzyj mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Leśny Zakątek” w Koszalinie. Kup Kalendarz na 2022 rok i zobacz ile tęsknoty i miłości kryje się za bohaterami wyjątkowych zdjęć.

Żegnamy stary, witamy Nowy Rok i w związku z tym Galeria Emka wspólnie z PGK Koszalin i partnerami postanowili wydać wyjątkowy Kalendarz na 2022 rok wspierający mieszkańców Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Leśny Zakątek” w Koszalinie.

Bohaterami kalendarza są kotki i pieski, które z utęsknieniem czekają na swoje nowe domy i kochających opiekunów. W akcję zaangażowało się również Cafe Mondo, miejsce, które słynie z pysznej kawy, wykwintnych śniadań i wyjątkowych deserów.

Partnerem medialnym został koszalininfo.pl, a zdjęcia do kalendarza wykonał Kuba „Qba” Kłopotowski, który specjalizuje się w fotografii zwierząt, architektury i wnętrz.

Każdy sprzedany egzemplarz to cegiełka wspierająca Schronisko „Leśny Zakątek” w Koszalinie, a każde skradzione serce to szansa na lepsze życie dla mieszkańców Schroniska.

Jak można nabyć kalendarz:

• Kupić kalendarz w Cafe Mondo w Galerii Emka oraz na Rynku Staromiejskim 13 – cena 35 zł/sztuka

• Odebrać w Klubie Emki jako nagrodę za uzbierane punkty w programie lojalnościowym www.emka.pl/klubemki

Partnerami akcji są: Cafe Mondo, Galeria Emka, Koszalininfo.pl i PGK.

Nie kupuj – ADOPTUJ!

„Psijacielski” Kalendarz na 2022 rok

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin