Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Ruszył punkt szczepień w Galerii Emka

Data publikacji: 20 stycznia 2022

19 stycznia w Galerii Emka został uruchomiony punkt szczepień, w którym wszyscy chętni, którzy otrzymali skierowania mogą się zaszczepić przeciwko COVID – 19.

Punkt sczepień uruchomiony przez firmę Paramedic24 – jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm o profilu medycznym w województwie zachodniopomorskim, otwarty będzie 4 razy w tygodniu w godzinach 12.00 – 18.00

Do punktu mogą zgłosić się wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem. Aby skorzystać z bezpłatnych szczepień wystarczy przyjśc do punktu w Galerii Emka, bez wcześniejszego umawiania się – potrzebny jest tylko dowód osobisty potwierdzający tożsamość.

Zaszczepić się może każdy uprawniony do tego obywatel.

Punkt czynny jest w czwartki, piątki i soboty, w godzinach 12.00 – 18.00 i znajduje się na parterze, naprzeciwko salonu Tchibo.

W piątki dodatkowo odbywa się szczepienie dzieci powyżej 5 roku życia.

Miejscem, w którym klienci galerii mogą się zaszczepić jest także apteka Dr. Max

Terminy po wcześniejszej rejestracji: możliwość zarejestrowania się pacjentów internetowo przez e-rejestrację lub przy pomocy infolinii dedykowanej szczepieniom.

Warto pamiętać, że szczepienia są ważnym orężem w walce z pandemią koronawirusa, a dbając o własne zdrowie dbamy także o zdrowie innych.

Dbajmy o siebie, szczepmy się!

Ruszył punkt szczepień w Galerii Emka

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin