Wyścig kulinarny „Zupa miłości” – konkurs dla par

Data publikacji: 7 lutego 2018

Weź udział w walentynkowym, kulinarnym wyścigu dla par i wygraj kolację dla dwojga w DUNE Restaurant Cafe Lounge!

Prześlij nam swój przepis na Waszą „Zupę miłości”!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 14 lutego przesłać nam Wasz przepis na „Zupę miłości” oraz wspólne zdjęcie. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lutego (do godz. 24:00).

Harmonogram konkursu:

Etap I – eliminacje (6.02. 2018 – 14.02.2018)

Od 7 lutego do 14 lutego 2018 przyjmujemy zgłoszenia do konkursu: czekamy na Wasze przepisy na „Zupę miłości” oraz Wasze wspólne zdjęcie (może być w kuchni, podczas wspólnego gotowania). Pamiętajcie, że aby wziąć udział w konkursie, musicie być parą.
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lutego (do godz. 24:00).

Etap II – wyłonienie uczestników „Wyścigu kulinarnego” podczas Walentynek w Emce (15.02.2018)

15 lutego na stronie Galerii Emka na Facebooku (https://www.facebook.com/EmkaKoszalin/) ogłosimy nazwiska 3 zwycięskich par, które wezmą udział w walentynkowym „Wyścigu kulinarnym” w Galerii Emka, w kulinarnej bitwie o nagrodę główną. Informację o zakwalifikowaniu się do finału wyślemy także do laureatów II Etapu w prywatnych wiadomościach, w odpowiedzi na przesłane maile.

Etap III – finał – „Wyścig kulinarny” w Galerii Emka, 17 lutego, START: godz. 13:00

Laureatów II etapu zaprosimy do wzięcia udziału w Wielkim Finale konkursu – w „Wyścigu kulinarnym”. Zadaniem uczestników wyścigu będzie ugotowanie Waszej „Zupy miłości”, według przepisu nadesłanego w zgłoszeniu do konkursu.

Od Organizatora, w dniu finału otrzymacie 50 PLN na zakupy w markecie spożywczym SANO w Galerii Emka. Czas na zakupy – 15 minut. Tak rozpocznie się Wasz wyścig!
Do dyspozycji otrzymacie: kuchenkę indukcyjną, garnek, łyżkę, nóż, deskę do krojenia, podstawowe przyprawy. Smak „Zupy miłości” będzie zależał od Waszej inwencji, kreatywności, zdolności kulinarnych i oczywiście miłości przelanej do garnka.
Czas gotowania: max. 45 min.
Efekty Waszej pracy oceni specjalne jury, wynik konkursu poznacie na miejscu.

Nagroda główna: kolacja dla dwojga w DUNE Restaurant Cafe Lounge w Mielnie.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zespół Galerii Emka

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin