SWAP Style – „Wymień się w Emce!”

Data publikacji: 27 lutego 2018

3 marca 2018, II edycja SWAP w Koszalinie

godz. 11:00 – 15:00

Już w najbliższą sobotę, 3 marca 2018 zapraszamy do udziału we wspólnej akcji wietrzenia szaf, podczas której można wymienić, sprzedać lub kupić nie tylko ubrania, buty, dodatki, ale również zabawki, książki czy inne przedmioty.

Więcej o wydarzeniu: https://business.facebook.com/events/572984046374800/

Są jeszcze dostępne miejsca dla wystawców (osób, które mają więcej rzeczy na wymianę/sprzedaż, maksymalnie 2 szt. bagażu – szczegóły w regulaminie, w opisie wydarzenia).

Piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie osoby odwiedzające wydarzenie mogą również przynieść ze sobą rzeczy na wymianę (max. 3 szt.), bez ponoszenia opłat za stoisko. Prosimy tylko o zasilenie puszki koszalińskiej Fundacji Pokoloruj Świat – pomagamy w zbiórce środków na rehabilitację małego Marcela.

To już II edycja SWAP Style w Koszalinie, tym razem w Emce!

ZAPRASZAMY!

Organizatorem wydarzenia jest doradca wizerunku, Olga Kurenna oraz firma Wymarzone Wesele z Koszalina.


Więcej o idei SWAP:

Idea Swap (z ang. Swap – wymiana) dotarła do Polski z Zachodu. Do tej pory używanymi ubraniami wymieniali się głównie Amerykanie i Brytyjczycy, szczególnie ci z klasy średniej. Warunek był tylko jeden: rzeczy musiały być w doskonałym stanie, najlepiej z dobrą metką. Obecnie w różnych miastach w całej Polsce coraz częściej organizowane są takie imprezy, czasem w bardzo dużej skali.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin