Spotkanie ze stylistką w Galerii Emka

Data publikacji: 16 marca 2018

To już drugie z cyklu „Spotkanie ze stylistką w Galerii Emka”!

Przyjdź i poznaj najnowsze trendy wiosenne. Dowiedz się, jak łatwo i szybko skompletować garderobę tak, aby pasowała na każdą okazję. Emka pomaga zadbać o Twój niepowtarzalny styl!

Doradca wizerunku, Olga Kurenna po raz kolejny spotka się z Wami w salonie Top Secret (I p.) w najbliższą sobotę, 17 marca (w godz. 14:00 – 18:00).

Po ostatnim bardzo udanym spotkaniu zapraszamy na kolejną edycję "Spotkań ze stylistką" w Emce! Zarezerwujcie w kalendarzu sobotę 17 marca 2018 i poświęćcie ją na przemyślenie tego, co powinno się znaleźć w Waszej szafie. A nie będziecie żałować! Specjalnie dla Was tego dnia doradca wizerunku, Olga Kurenna opowie o najnowszych trendach wiosennych i doradzi, jak skompletować garderobę, która sprawdzi się w każdych okolicznościach. Dobrze przemyślana garderoba sprawia, że czujemy się komfortowo w każdej sytuacji. Nie musimy tracić czasu na zastanawianie się, co na siebie włożyć. Nie lamentujemy: „Nie mam się w co ubrać!”, chociaż nasza szafa pęka w szwach…

Potrzebujecie porady stylistycznej?

Szukacie kreacji na wyjątkowy wieczór?

Chcecie uzupełnić garderobę na wiosnę?

Dobrze trafiliście! To jest idealna okazja, żeby otrzymać stylistyczną poradę z pierwszej ręki!

Galeria Emka zaprasza!


Olga Kurenna – stylistka, doradca wizerunku i pasjonatka mody. Pracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi, prowadząc szkolenia z zakresu dress code dla firm oraz szkolenia sprzedażowe dla marek modowych, prowadzi autorskie warsztaty stylu "W Twoim stylu", pisze artykuły do lokalnych portali i miesięczników, stylizuje sesje zdjęciowe. Prowadzi własny program o nazwie "O!Kurenna" w TV MAX. Współpracowała jako stylistka z Galerią EMKA. Jest autorką pierwszego w Polsce stylowego kursu online „Podstawy damskiej garderoby w 9 dni". Jest również właścicielką i projektantką marki biżuterii Mona Jewellery.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin