Pierwsza kameralna księgarnia Mole Mole otwiera się w Emce! Otwarcie już 18 kwietnia!

Data publikacji: 13 kwietnia 2018

Już 18 kwietnia w Emce otworzy się pierwsza w Koszalinie kameralna księgarnia Mole Mole!

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne, małe księgarnie, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i niespieszne zakupy.

I właśnie pierwsza taka księgarnia pojawi się za chwilę w naszej Galerii.

Mole książkowe znajdą tu wyjątkową, przyjazną atmosferę i świetną selekcję tytułów. Na wygodnych siedziskach w otoczeniu drewna i jasnych kolorów można się zaczytać i w spokoju zapoznać z naszą ofertą.

Wnętrze i otoczenie to jedno, ale klimat tworzą przecież ludzie. Księgarnie Mole Mole bardzo starannie dobierają swoich pracowników. Pracują tu prawdziwi miłośnicy książek! Osoby, które chętnie udzielą Tobie porady, polecą ciekawe tytuły lub po prostu porozmawiają o literaturze.

Już 18 kwietnia o godz. 9:00 zapraszamy na Wielkie Otwarcie! Będzie można skosztować „Molowego” tortu, a przez trzy dni, w ramach świętowanego otwarcia księgarni, od 18 do 20 kwietnia (środa – piątek), przy zakupie książki, będzie można skorzystać z wyjątkowej oferty pod hasłem: „druga książka za 50%”. Nie wypada nie skorzystać.

Zatrzymaj się w Emce! Przyjdź i znajdź książkę dla siebie.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin