Brain Foods - Pokarm dla mózgu

Data publikacji: 24 kwietnia 2018

Spotkanie dla maturzystów, studentów, wszystkich aktywnych oraz intensywnie pracujących!

Już w najbliższy piątek, 27 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z dietetyczką, Kamilą Klimkiewicz. Dowiemy się, jak prawidłowo wspierać pracę mózgu i skutecznie redukować stres.

Jeśli dużo się uczysz lub spędzasz wiele godzin na intensywnej pracy umysłowej, prawdopodobnie Twój mózg jest przeciążony i potrzebuje odpowiedniego pożywienia. Czasami wystarczy drobna zmiana diety, aby osiągnąć niezwykłe rezultaty! Zamiast wypijać kolejną filiżankę kawy, sięgać po następnego Snickersa albo wspomagać się szkodliwym napojem energetycznym, możesz w prosty i korzystny dla zdrowia sposób odżywić swój organizm, poprawić koncentrację i osiągnąć tym samym lepsze wyniki w nauce i pracy.

Przyjdź do Galerii Emka na wyjątkowe spotkanie o Brain Foods – pokarmie dla mózgu i poznaj składniki pokarmowe wspomagające pracę mózgu oraz skuteczne metody redukcji stresu.

Spotkanie odbędzie się strefie restauracyjnej (food court) na I p. W programie wykład dietetyka, prezentacja produktów Elite Sport Food oraz zdrowy, „brainfoodowy” poczęstunek i kawa od Cafe Mondo.

ZAPRASZAMY!


Kamila Klimkiewicz

Kamila Klimkiewicz – dyplomowany dietetyk, psychodietetyk, trener personalny, technolog żywności, pedagog, z zamiłowania pasjonatka zdrowego stylu życia. Czerpie satysfakcję i zadowolenie z możliwości niesienia pomocy ludziom w walce z nadwagą i otyłością oraz dolegliwościami związanymi z chorobami cywilizacyjnymi, uświadamiając, że prawdziwa transformacja zaczyna się nie od rozpisania prawidłowej diety, ale od zmian zachodzących w naszej psychice – wyznaczenia celów i wytworzenia trwałej motywacji. Na co dzień właścicielka firmy OdNowa Kamila Klimkiewicz. Prowadzi trzy gabinety dietetyczne, tworzy i prowadzi Projekty Metamorfoz, współpracuje przy realizacji turnusów odchudzających w ośrodkach i sanatoriach na terenie Pomorza Zachodniego. Wykładowczyni, organizatorka warsztatów, szkoleń, wykładów z zakresu zmian nawyków żywieniowych i prawidłowego żywienia, zdrowego stylu życia, ekoturystyki, systemów żywności. Niespokojny duch, kocha wyzwania i balansowanie na granicy możliwości.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin