Craftmania - ZBUDUJ SWÓJ ŚWIAT W GALERII EMKA

14 lipca, sobota, godz.17:00

Data publikacji: 11 lipca 2018

21 lipca – 10 września 2018
godz. 13:00 – 17:00

Na wakacje przygotowaliśmy dla Was wyjątkową atrakcję! Od 21 lipca (sobota) przez całe lato, aż do 10 września zapraszamy wszystkie dzieci w różnym wieku do Galerii Emka na zajęcia i zabawy w ramach imprezy „CRAFTMANIA – ZBUDUJ SWÓJ ŚWIAT”. Nazwa nawiązuje do znanego miłośnikom gier komputerowych pojęcia „craftingu” – czyli wytwarzania w ramach rzeczywistości danej gry własnych światów, przedmiotów, narzędzi i postaci. Twórcze umiejętności będzie można w Emce rozwijać zarówno cyfrowo – na ekranach komputerów, jak i analogowo, „w realu”, z ponad dwudziestu tysięcy kolorowych klocków.

Warsztatownia Zdolne Dzieciaki, działająca w Emce, zapewnia zabawy klockami: od ogromnych, piankowych mega-klocków, z których największe mają wymiary niemal metr na metr, do dwudziestu tysięcy przypominających nieco świat gry Minecraft kolorowych, waflowych klocków Meli.

W ramach współpracy z koszalińskim Gaming House – czyli miejscem, w którym gracze, bądź też, jak dziś to często określamy: e-sportowcy, mogą spotkać się na kilka godzin lub nawet dni i oddać e-sportowej rywalizacji – odbędą się także pokazy popularnej ostatnio gry Minecraft.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie oraz na Facebooku.

Na I p. czeka na Was zatem świat Craftmanii z mega klocków, stanowisko do zabawy mini klockami oraz stanowiska do tworzenia wirtualnych światów na ekranach komputerów. Nasze animatorki będą do Waszej dyspozycji każdego dnia w godz. od 13:00 do 17:00, a w weekendy nawet dłużej.

Z atrakcji można, a nawet trzeba, korzystać także w niedziele niehandlowe!.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zatrzymaj się w Emce!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin