Spotkanie autorskie z Martą Matulewicz autorką książek „Singielka w Londynie i „Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki”

Data publikacji: 19 listopada 2018

25 listopada (niedziela), godz. 16.00

W życiu rezolutnej Ewy, która dała się już poznać czytelniczkom „Singielki w Londynie”, następują kolejne rewolucje. Tytułowa bohaterka przeżywa miłosne wzloty i upadki, leczy złamane serce, zmienia stanowisko pracy i przeprowadza się.

Czy te doświadczenia sprawią, że Ewa straci swój optymizm i naturalną otwartość na świat? Czy singielka z Polski, mimo przeciwności losu, nadal wytrwale szukać będzie szczęścia i prawdziwej miłości?

Może śledzisz losy „Singielki w Londynie” i jesteś po lekturze pierwszej części perypetii niesamowicie charyzmatycznej Ewy? A może dopiero zaczniesz swą przygodę z losami tej wyjątkowej bohaterki i ciekawi Cię, jaka jest autorka obu książek.

Najbliższa niedziela, 25 listopada będzie doskonałą okazją na poznanie obu pań!

Serdecznie zapraszamy do Galerii Emka na spotkanie autorskie ze znaną i lubianą, koszalińską autorką, Martą Matulewicz.

Wokół „Singielki” stworzył się już swoisty fan club. Może i Ty do niego dołączysz?!

W programie tego wieczoru:

- rozmowa z autorką Martą Matulewicz

- rozwiązanie konkursu "Ja i moja przyjaciółka"

- poczęstunek od Cafe Mondo

- występ muzyczny

ZAPRASZAMY!

Partnerzy wydarzenia: Wydawnictwo Lira, księgarnia Mole Mole, kawiarnia CAFE MONDO

UWAGA! W księgarni Mole Mole w Galerii Emka (parter), w dniach od 19 – 25 listopada otrzymasz wyjątkowy rabat 20% na oba tytuły! Nie przegap okazji!

 


 

Marta Matulewicz – mieszkanka Koszalina, miłośniczka książek, dobrego kina i pięknych perfum. Kiedy po dziesięcioletnim pobycie w Wielkiej Brytanii postanowiła, że czas wracać do Polski, przywiozła ze sobą ponad osiemdziesiąt pudeł ciuchów i innych potrzebnych rzeczy. Napisała „Singielkę w Londynie” (i jej kontynuację) po to, aby kobiety, czytając o jej losach, mogły zaśmiewać się do łez.

Spotkanie autorskie z Martą Matulewicz autorką książek „Singielka w Londynie i „Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki”

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin