Cukiernia, piekarnia i kawiarnia - Asprod w galerii Emka Koszalin

Samoobsługowa kawiarenka, gdzie można zjeść pyszne wyroby cukiernicze na recepturze firmy "Gruszecki", lody, desery, wypić kawę i napoje oraz kupić na wynos różne rodzaje pieczywa firmy Asprod.

Nasza cukiernia to również miejsce, w którym przyjemnie jest się spotkać w gronie przyjaciół. Jeśli zaś szukasz czegoś dobrego na później, to kupisz tu słodkości, które możesz zjeść w pracy albo w domu. Asprod to także piekarnia, w której będzie na Ciebie czekać pachnący chleb i bułki – wszystko przygotowane ze świeżych, niemrożonych składników, które sprzyjają zdrowiu.

Cukiernia i piekarnia Asprod – Twoje miejsce w Koszalinie!

Wyroby Asprod są tym, od czego warto zacząć nowy dzień. Świeże pieczywo wypiekane z niemrożonego ciasta to m.in. bagietki, chleby, bułki, rogale, pączki oraz drożdżówki, które wybornie smakują o każdej porze dnia. Łasuchom polecamy ofertę naszej cukierni obejmującą ciasta tradycyjne, ciastka francuskie, poduszki, babki, kostki, rolady, serniki, ciastka kruche, torty i wiele innych przysmaków. Cukiernia i piekarnia Asprod to znana na Pomorzu sieć, której sklepy firmowe zlokalizowane są w ponad 50 miastach – jednym z nich jest Koszalin. Niezależnie od tego czy Koszalin jest Twoim miejscem zamieszkania, czy jesteś tutaj tylko gościem, nasza kawiarnia serdecznie zaprasza na kawę i ciasto.

Lokalizacja: Poziom 0

Kontakt:

+48 519 315 635

asprod.com.pl

 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin