Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Cukiernia, piekarnia i kawiarnia - Asprod w galerii Emka Koszalin

Piekarnia-Cukiernia Asprod to miejsce, od którego warto rozpocząć każdy dzień. Świeże, chrupiące pieczywo idealnie nadające się na pyszne śniadanie, to zasługa nie tylko najwyższej jakości składników lecz również ciężkiej pracy i serca wkładanego przez doświadczonych i pełnych pasji piekarzy.

Na wszystkich łasuchów czeka smakowita oferta cukierni, między innymi: pączki, drożdżówki, ciasteczka, ciasta i pyszne torty na każdą okazję. Wiemy, że poranki często bywają ciężkie, dlatego Piekarnia-Cukiernia Asprod chętnie przejmuje część Waszych obowiązków i z przyjemnością przygotowuje dla Was każdego dnia świeże, robione na miejscu kanapki oraz wiele innych przekąsek, takich jak zapiekanki, paluchy włoskie oraz Wasze ulubione czosndogi.

W swojej ofercie Piekarnia-Cukiernia Asprod posiada również kawę 100% Arabice, która od razu postawi Was na nogi. Asprod wybiera dla Was wyłącznie najlepsze ziarna, które samodzielnie wypala tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami. A na słodki deser idealnie sprawdzą się tradycyjne lody, które samodzielnie tworzone są według autorskiej receptury w szczecińskiej pracowni.

Lokalizacja: Poziom 0

Kontakt:

+48 519 315 635

asprod.com.pl

 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin