Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Pizzeria Emka Koszalin - Domino's Pizza zaprasza!

Kto zapewni Ci lepszą pizzę niż pizzeria, która zajmuje się jej tworzeniem od 50 lat? Domino’s Pizza to marka, która posiada ponad dziesięć tysięcy lokali na całym świecie. Koszalin także może pochwalić się jedną z naszych restauracji. Jeśli szukasz wyjątkowych smaków i jedzenia przygotowanego wyłącznie ze sprawdzonych składników, pochodzących od zaufanych dostawców, to udaj się do naszej pizzerii. Sam przekonasz się, że kochamy to, co robimy, dlatego niezmiennie oferujemy naszym klientom pizzę na najwyższym poziomie. Radość sprawia nam także szukanie nowych inspiracji i eksperymentowanie. Dzięki temu możemy zapewniać wyjątkowe serie smaków, których próżno szukać w innych pizzeriach, i które nasi klienci uwielbiają.

Domino’s Pizza – najlepsza pizzeria w Koszalinie!

Pizzeria Domino’s Pizza cieszy się ogromną popularnością w ponad 85 krajach świata, dlatego jesteśmy szczególnie dumni, że jedna ze słynnych pizzerii znalazła się również w mieście Koszalin. Zapewniamy atrakcyjne promocje i kultowe smaki – ciasto na pizzę wyrabiamy z wysokiej jakości mąki i korzystamy wyłącznie z najlepszego sera mozzarella Galbani, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Wam wspaniałe doznania kulinarne każdego dnia. Domino’s Pizza to jakość potwierdzona przez miłośników pizzy z całego świata!

Poza niezwykłą jakością pizzy naszą zaletą jest także czas jej przygotowywania. Dbamy o to, aby klient Domino’s Pizza mógł cieszyć się posiłkiem jak najszybciej, dlatego skracamy oczekiwanie na zamówienie do niezbędnego minimum. Pizza to nasza pasja, co przekłada się na pozytywne rezultaty naszej pracy.

Lokalizacja: Poziom 1

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin