Walentynki z Emką - Galeria z relacji

Data publikacji: 23.02.2018

W minioną sobotę, 17 lutego 2018 odbyły się Walentynki pod hasłem: „Baw się, kochaj… i gotuj!”, z wątkiem kulinarnym w tle.

Głównym punktem programu był finał konkursu „Zupa miłości” ogłoszonego jakiś czas wcześniej na naszym fanpage’u na Facebooku. W finałowym wyścigu kulinarnym na najsmaczniejszą zupę przygotowaną z sercem wzięły udział dwie pary.

Zwyciężył smak pikantny, zdecydowany, czyli Meksykańska Zupa Miłości, ale jury było także zachwycone Dyniową Zupą Miłości, powstałą z nie mniejszym uczuciem i zadecydowało o przyznaniu dwóch I miejsc ex aequo, z delikatnym wyróżnieniem zupy pikantnej. Laureaci nagrody głównej wybiorą się do Dune Restaurant Cafe Lounge w Mielnie na kolację dla dwojga; obie pary otrzymały vouchery od firmy CCC oraz karnety na wiosenny spływ kajakowy od firmy „Zimny Włodek”. Produkty, przy użyciu których gotowali uczestnicy konkursu, ufundował market Sano.

Walentynki w Emce zostały przygotowane wspólnie z Zespołem Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. Uczniowie i absolwenci koszalińskiego „Ekonoma” zachwycili wspaniale przygotowanym, oryginalnym programem artystycznym, w którym nie zabrakło piosenki polskiej z repertuaru Renaty Przemyk, występu „koszalińskiej” Adele, której głębia głosu wypełniła całą przestrzeń galerii, a także wielu innych utworów oraz występu młodych, zdolnych flecistek z koszalińskiego Zespołu Szkół Muzycznych. Uczniowie przygotowali także recytację „Rozmowy lirycznej” K.I.Gałczyńskiego – smaczku dodawały stroje z lat 20. i. 30., w klimacie retro i fakt, że recytacja odbyła się w jednym z pojazdów stanowiących element wystawy Retro Cars dostępnej w Galerii Emka do 10 marca 2018.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin