Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Salon ITAKA w Galerii EMKA

Grecka wyspa Itaka, która zainspirowała nazwę i logotyp salonu, symbolizuje dalekie podróże i pełne wrażeń powroty do domu. ITAKA powstała w 1989 r., zostając w 2012 r. największym polskim biurem podróży. Salon zaprasza na wakacje w hotelach all inclusive na najsłynniejszych plażach świata, do rodzinnych Klubów Przyjaciół ITAKI, poleca hotele ItaKarma z unikalną formułą wakacji dla dorosłych, wycieczki objazdowe i city breaks. Proponuje pełne pakiety świadczeń obejmujące hotel, przelot, wyżywienie i opiekę rezydenta, hotele na dojazd własny i wyjazdy pakietowane dynamicznie – nowe spojrzenie na potrzeby Klienta. Doświadczenie i znajomość rynku sprawiają, że ITAKA jest zaufanym organizatorem grup, konferencji i wyjazdów motywacyjnych.

Salon Firmowy ITAKI w EMCE został zaprojektowane z myślą o wygodzie i dobrym nastroju Klienta, jest miejscem, gdzie spotykamy się z Państwem bezpośrednio. Czekają tu na Państwa nasi eksperci od wakacji, zawsze gotowi do udzielenia fachowych porad i podzielenia się wrażeniami i doświadczeniem z wyjazdów studyjnych i szkoleń. Szerokie kompetencje naszych Doradców obejmują każdy aspekt podróży: od wiedzy na temat oferowanych hoteli i wycieczek, aktualnych promocji, przez znajomość przepisów wjazdowych i niezbędnych dokumentów, aż po doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego ubezpieczenia.

Lokalizacja: I piętro

Kontakt:

94 732 20 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.itaka.pl

 
 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin