Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Just GYM w Galerii EMKA

Just GYM to nowoczesny klub fitness z zajmujący powierzchnię 2 000 mkm. Na terenie naszego centrum fitness znajduje się 8 stref treningowych, w tym strefa Cardio, strefa HIIT, strefa maszyn półwolnych, strefa maszyn wolnych, strefa urządzeń izolowanych, strefa Treningu Funkcjonalnego i strefa fitness do zajęć grupowych oraz 4 strefy użytkowe. Oferujemy sprzęt marek premium jak Matrix i Escape. W naszym klubie każdy znajdzie dla siebie miejsce odpowiednie do potrzeb treningowych. Klubowicze mogą także bez limitów korzystać z oferty zajęć grupowych, która jest bardzo urozmaicona i dostosowana do różnego stopnia zaawansowania. Dodatkowo na gości czekają bezpłatny parking oraz wi-fi.

W naszym koszalińskim klubie honorujemy pakiety Medicover Sport, FitProfit, PZU Sport.

Klub jest otwarty przez 24/7. Posiadacze kart sportowych FitProfit i PZU Sport mogą korzystać z klubu w godzinach pracy obsługi, a klubowicze oraz Medicover mogą wejść bez limitów 24/7 także w święta.

Lokalizacja: nowa część Galerii EMKA

Kontakt:

+48 533 660 230

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.justgym.pl/koszalin

 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin