Karmelek - Koszalińska Pracownia Słodyczy

Karmelek to ręcznie wytwarzane łakocie na bazie receptur pochodzących z XVI wieku. Głównym symbolem Karmelka jest HAND MADE, czyli cukierki karmelki oraz lizaki wyrabiane w małych ilościach o niepowtarzalnym smaku i zapachu. W ofercie znajduje się ponad 60 smaków wyrabianych na bazie naturalnych barwników. Do słodyczy dodawane są naturalne aromaty owocowe oraz olejki. Jednym z najbardziej popularnych słodyczy jest wyrabiana ręcznie i znana na całym świecie KRÓWKA KOSZALIŃSKA składającą się jedynie z mleka masła i cukru bez dodatku żadnych konserwantów. W ofercie Karmelka znajdują się słodycze dla diabetyków, wegan oraz osób nietolerujących glutenu.

Karmelek zaprasza wszystkie dzieci oraz dorosłych do swojej słodkiej krainy słodyczy na pokazy, podczas których można obejrzeć od początku do końca, jak tworzone są cukierki i lizaki, poczuć aromat unoszący się podczas produkcji łakoci oraz wykonać własnoręcznie swojego lizaka i spróbować jeszcze ciepłego cukierka.

Karmelek zaprasza do swojej Pracowni Słodyczy mieszczącej się w Koszalinie przy ul. Wyszyńskiego 2.

Kontakt:

Adres: Koszalin, ul. Wyszyńskiego 2

Telefon: 516 005 900

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona: https://pracownia-karmelek.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/Karmelek-Koszali%C5%84ska-Pracownia-S%C5%82odyczy-107509877250428/

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin