Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Kawiarnia Ceglana w Galerii EMKA zaprasza!

Nasza kawiarnia to przytulne i klimatyczne miejsca, w którym nie tylko napijesz się dobrej kawy, ale także zjesz swój ulubiony deser, skosztujesz naszych specjalności, spotkasz się ze znanymi i rodziną, a także miło spędzisz czas.

Ceglana to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie szeroki wybór różnego rodzaju kaw m.in.: espresso, cappuccino, americano, cortado a także latte w wielu wersjach smakowych. Dla wielbicieli czegoś słodkiego właściciele przygotowali gorącą czekoladę z bitą śmietana czy gorącymi malinami, szeroki wybór deserów, w tym lodowych oraz autorskie wypieki m.in.: domowe drożdżówki z sezonowymi owocami.

Na osoby szukające bardziej wytrawnych propozycji czekają bajgle, tosty, tortille i sałatki. W ofercie znajdą się także kawy mrożone, shake, drinki czy różnego rodzaju cocktaile.

Zapraszamy do Kawiarni Ceglanej, gdzie czeka na Ciebie zarówno pyszna kawa jak i miłe atmosfera i profesjonalna obsługa. Z nami możesz odpocząć, popracować, poczytać ulubioną książkę czy spędzić czas w przytulnym wnętrzu.

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00

Lokalizacja: Poziom 1

Kontakt:

+48 530 901 537

 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin