Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Kino Helios w Galerii EMKA

Helios to największa sieć kin w Polsce. Po 30 latach działalności zarządza obecnie 54 multipleksami w 46 miastach. Poza największymi aglomeracjami, skupia się także na dotarciu do mniejszych miejscowości, zgodnie z hasłem: HELIOS – Twoje Miasto. Twoje Kino.

Sieć gwarantuje niepowtarzalne doświadczenia filmowe w najwyższej światowej jakości. Wszystkie kina są projektowane i aranżowane we współpracy z najlepszymi profesjonalistami w branży. Na ekranach prezentowane są najnowsze produkcje oraz unikalne projekty specjalne stworzone z myślą o wielu grupach kinomanów: dzieciach, miłośnikach polskiej kinematografii, kobietach czy fanach ambitnych propozycji festiwalowych.

Helios w Galerii EMKA wpisuje się w najwyższe standardy sieci. W Koszalinie na widzów czeka niemal 900 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w sześciu przestronnych, klimatyzowanych salach. W dwóch salach zaprezentowany zostanie unikalny koncept – Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu.

Lokalizacja: nowa część Galerii EMKA

Kontakt:

94 711 01 69

www.helios.pl

Helios - Nowy komfort kina w Koszalinie!
 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin