Czerwona Fasola - najlepsza restauracja meksykańska. Tylko w Emka Koszalin!

Czerwona Fasola to miejsce łączące kuchnie meksykańską i teksańską. Najlepsze produktu spotykają się tu z pasja do gotowania. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu dajemy naszym gościom możliwość kulinarnej podroży do odległych zakątków świata. Spróbuj naszej fajity lub taco i przenieś się do Meksyku. Steak i przepyszne żeberka zabiorą Cie do Teksasu. Stamtąd wrócisz do nas, zrelaksujesz się przy świeżo parzonej kawie lub aromatycznej herbacie.

Nasz zespół sprawi, że od progu poczujesz się tu swobodnie. Kelnerzy odpowiedzą na wszelkie pytania, pomogą przy wyborze dań i zadbają o Twój komfort podczas wizyty. Kucharze dołożą wszelkich starań, aby dania sprostały wymaganiom każdego gościa.

W Czerwonej Fasoli stawiamy na atmosferę. Zależy nam, aby spędzony u nas czas zachęcił Cię do ponownych odwiedzin. Tutaj możesz zjeść pyszny obiad z rodzina albo spotkać się z przyjaciółmi przy barze popijając wyśmienitą Margaritę.

Tak, Czerwona Fasola to nie tylko restauracja, ale też bar. Wieczorową porą można zrelaksować się tu przy drinku i muzyce. Masz pomysł na zorganizowanie przyjęcia lub spotkania towarzyskiego? Chcesz zabrać w swoja podroż kogoś bliskiego? W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. Czerwona Fasola czeka na Ciebie.

Lokalizacja: Poziom 0

Kontakt:

+48 787 976 593

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.czerwonafasola.pl

 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin