Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Stokrotka - supermarket spożywczy w galerii Emka Koszalin zaprasza!

Stokrotka od ćwierć wieku jest częścią małych lokalnych społeczności, doskonale rozumiemy potrzeby Polaków. Oczekiwania naszych Klientów zmieniają się każdego dnia, to mobilizuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju. W każdym tygodniu otwieramy nowe sklepy, posiadamy nowoczesne Centa Dystrybucji, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych w całej Polsce.

Kluczem do rozwoju naszej organizacji w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu jest dialog i zaufanie. Największą wartością Stokrotki są ludzie. Uważnie słuchamy naszych Pracowników, Klientów i Dostawców, to pozwala nam rozwijać się w sposób zrównoważony, tworzyć nowe miejsca pracy, wspierać polskich producentów i być blisko naszych Klientów.

W ofercie sklepu znajduje się kilka tysięcy pozycji asortymentowych, tworzących bogaty wybór mięs i wędlin, owoców i warzyw, artykułów gospodarstwa domowego, alkoholi i win z całego świata oraz bardzo szeroką ofertę produktów FMCG. Oferujemy również produkty lokalne od regionalnych dostawców. Stawiamy na jakość i świeżość produktów, dlatego nasze wędliny i mięso są dostarczane codziennie.

Lokalizacja: Poziom 0

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin