Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

TATUUM w Galerii Emka Koszalin!

TATUUM to polska marka działająca na rynku od ponad 20 lat. Inspirowana naturą, człowiekiem i harmonią od lat tworzy modę jakościową, dopracowaną od najmniejszego szczegółu wzoru aż po cały krój stroju, który idealnie komponuje się z wieloma stylizacjami.

W centrum zainteresowania marki stoją przede wszystkim klienci i klientki – zarówno ci, którzy są z marką od wielu lat, jak i zupełnie nowi, poznający ją dopiero teraz. TATUUM tworzy ubrania, które odpowiadają różnym potrzebom, stylowi życia i sposobom spędzania wolnego czasu. Marka stara się, by moda była częścią ich codzienności, i by towarzyszyła im przez wiele lat. Zna gust swoich stałych klientów i wie, co sprawdza się w ich przypadku – dlatego stawia na wypróbowane i dopracowane kroje oraz świeże, autorskie printy. Jednocześnie chce zyskać zaufanie i sympatię nowego, młodszego Klienta – choć tworzy modę na wiele sezonów, nie unika podążania za trendami. Sprawnie wplata je w swoje kolekcje tak, by moda na lata była modą świeżą i zapewniającą nie tylko komfort, ale też doznania estetyczne.

TATUUM dba o to, by Klienci mogli skomponować z dostępnych modeli szafę kapsułową, uzupełnianą modelami z nowych kolekcji. Kolejne produkty tworzy z rozwagą, dzięki której wie, że kolory i kroje z różnych lat będą ze sobą współgrały w szafie kupujących. Jednocześnie dba o wysoką jakość swojego produktu, bo stara się każdego dnia wykonywać kroki ku przyszłości bardziej zrównoważonej mody. TATUUM dba także o jakość swoich produktów i co roku zwiększa liczbę produktów wykonanych w 100% z naturalnych włókien.

Już teraz sklep marki TATUUM możesz znaleźć na parterze Galerii Emka.

Lokalizacja: Poziom 0

Kontakt:

+48 513 305 213

www.tatuum.com

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin