Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

w marynacie – smacznie, zdrowo i różnorodnie w galerii Emka Koszalin!

w marynacie to zupełnie nowe miejsce w Galerii Emka, które znajdzie uznanie zarówno wśród miłośników domowej, polskiej kuchni, jak i tych którzy szukają orientalnych smaków, zdrowych i pożywnych śniadań czy pełnych witamin sałatek. To miejsce gdzie każdy znajdzie coś dobrego dla siebie z urozmaiconego menu a jednocześnie w przystępnej cenie. Pomysłem jest możliwość wyboru wielkości porcji ponieważ nakładasz co chcesz, ile chcesz i za wszystko płacisz jedną cenę po zważeniu.

Nowością są śniadania i sałatki.

Od godziny 9:00 do 12:00 oferujemy śniadania w formie zestawów, takich jak : jajecznica, kaszanka, racuchy z jabłkiem, omlet na słodko lub słono oraz twarożek.

Od 12 do 20:30 oferujemy dania obiadowe na wagę dla każdego coś dobrego. Staramy się, aby codziennie był szeroki wybór dań dla naszych klientów. Oferujemy kuchnia polską z elementami nowoczesnej. Serwowane dania podane są w formie bufetu. Wszystkie dania są przygotowywane z jak najlepszej jakości produktów. Codziennie rano na świeżo przygotowujemy dania. Ustalona jest cena za 100 g. Nakładasz co chcesz i ile chcesz i za wszystko płacisz jedną cenę.

Nasze kucharki własnoręcznie codziennie wyrabiają danie mączne między innymi : kopytka, wszystkiego rodzaju pierogi, pyzy oraz knedle ze śliwkami.

W sezonie letnim duża popularnością cieszą się nasze orzeźwiające lemoniady o różnych smakach : arbuzowym, mohito, cytrynowym oraz ogórkowym.

Znajdziesz u nas również coś słodkiego dla łasucha. Codziennie robimy dla Was kolorowe galaretki lub crunchy z owocami w okazyjnej cenie.

Natomiast 30 min przed zamknięciem lokalu całe jedzenie z lady jest sprzedawane w promocyjnej cenie -50 %.

w marynacie to także aromatyczne mięsa, kiełbasy i piersi z kurczaka grillowane na świeżym powietrzu, które w okresie letnim znajdziecie w ogródku przed Emką. Możesz u nas skosztować dań z grilla, lodów oraz zimnych napojów. Jesteśmy w godzinach od 13 do 21:30. Jeżeli grill będzie cieszył się dużą popularnością wydłużymy czas otwarcia. .

Lokalizacja: Poziom 1 oraz grill przed wejściem głównym

 

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin