SWISS - Zegarek Zeppelin – staranność wykonania w najmniejszym detalu

Data publikacji: 18 listopada 2019

Zeppelin- Od samego początku lot sterowcem był jednym z najbardziej eleganckich i fascynujących sposobów podróżowania. Zegarki Zeppelin zostały stworzone, aby upamiętnić hrabiego Ferdinanda von Zeppelina, który zaprojektował pierwsze na świecie sterowce. Zeppelin swoim wyglądem i stylem nawiązują bezpośrednio do historycznych wydarzeń lub modeli sterowców i podobnie jak one zachwycają wyrafinowaniem technicznym i ponadczasowym pięknem. Kolekcje zegarków Zeppelin przypadną do gustu miłośnikom ponadczasowego stylu retro i eleganckiej prostoty, którzy przykładają uwagę do wysokiej jakości dodatków. W nawiązujących designem do stylu sprzed lat zegarkach dominują naturalne odcienie brązów, beży, granatów oraz czerni.

Claude Bernard - marka jest zarazem wierna swemu dziedzictwu oraz tradycji, jak i kreatywna, a także otwarta na nowe rozwiązania. Precyzja oraz jakość użytych materiałów to standardy, które Claude Bernard łączy z piękną estetyką oraz kunsztem wykonania. Zegarmistrzowie każdego dnia, z pełnym oddaniem tworzą najwyższej jakości zegarki, wyposażone w zaawansowane technologicznie, szwajcarskie mechanizmy.

Marka Claude Bernard to kwintesencja jakości, wyczucia stylu oraz luksus w przystępnej cenie. Ciekawi jak powstawały pierwsze zegarki spod ręki Clauda Bernarda, mogą wybrać się na zwiedzanie jego XVI wiecznego domu – pracowni, która dziś funkcjonuje jako muzeum.

SWISS

SWISS - Zegarek Zeppelin – staranność wykonania w najmniejszym detalu

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin