Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Historia Centrum

EMKA to wymarzone miejsce na udane i rodzinne zakupy. To ponad 70 sklepów polskich i światowych marek zlokalizowanych w samym sercu Koszalina i tylko 13 km od morza. To także jedyna w swoim rodzaju strefa restauracyjna food on the beach.

W strefie restauracyjnej znajduje się różnorodna kuchnia z całego świata: Berlin Döner Kebap, Domino’s Pizza, Kuchnia Shanghai, w marynacie a także Jacek Placek i Bułka & spółka. Zapraszamy również na chwilę zapomnienia przy „małej czarnej” podanej na wiele sposobów, na pyszne lody, desery i ciasta, a także świeżo wyciskane soki.

Poza bogatą ofertą sklepów odzieżowych, obuwniczych czy kosmetycznych w EMCE są również: kino, klub fitness, piekarnia, fryzjer, kwiaciarnia, apteka, banki, pralnia, kantor, biuro podróży, punkt dorabiania kluczy i naprawy obuwia, a także plac zabaw dla dzieci i wszyscy operatorzy telefonii komórkowej.

Emka przyjazna osobom niepełnosprawnym

Galeria Emka jest centrum handlowym przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Obiekt nie posiada barier architektonicznych, wejścia i korytarze są szerokie ułatwiając wjazd i poruszanie się po Galerii. Pomiędzy poziomami można swobodnie przemieszczać się za pomocą taśm czy wind. Na każdym poziomie Galerii znajdują się specjalnie przystosowane toalety dla osób niepełnosprawnych, a strefa food court jest tak zaprojektowana aby umożliwić swobodny przejazd wózków inwalidzkich. Dodatkowo na parkingu, w pobliżu wejść, wyznaczona jest odpowiednia liczba miejsc parkingowych o szerokości umożliwiającej swobodne wysiadanie dla osób niepełnosprawnych.

o-nas.jpg

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin