-20% na Black Friday w Sephora! Zbliża się prawdziwe szaleństwo zakupów!

Data publikacji: 23 listopada 2017

Black Friday w Sephora! Zbliża się prawdziwe szaleństwo zakupów!

Szukasz dobrej okazji? Nie czekaj na ostanią chwilę i już dziś kup prezenty świąteczne. Tylko w ten piątek skorzystasz z wyjątkowego rabatu "Black Friday" - 20% na wszystko*

Nie zdążysz zrobić wszystkich zakupów w piątek? Nie martw się - Sephora wydłuża Black Friday o weekend! W sobotę i niedzielę skorzystasz z oferty -20% na zapachy!**

Nie masz jeszcze karty Klubu Sephora? Żaden problem! Zapisz się już dziś i skorzystaj z oferty Black Friday oraz innych ofert dostępnych wyłącznie da Klientów Klubu Sephora.

*Oferta dostępna wyłącznie w dniu 24.11.2017 r. dla Klientów Klubu Sephora. Oferta obejmuje nieprzecenione produkty marek dostępne w perfumeriach Sephora z wyłączeniem produktów marek Acqua di Parma, Kat Von D Beauty oraz Huda Beauty. Szczegóły oferty w Regulaminie. Regulamin dostępny w perfumeriach.

**Oferta dostępna wyłącznie w dniach 25-26 listopada 2017 r. dla Klientów Klubu Sephora lub dla Klientów którzy zapiszą się do Klubu Sephora. Oferta obejmuje wszystkie nieprzecenione produkty z kategorii zapachy dostępne w perfumeriach Sephora z wyłączeniem produktów marki Acqua di Parma. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami. O szczegóły zapytaj konsultanta.

SEPHORA

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin