KONCERT ROBERTO RUGGERI W CAFE MONDO

Data publikacji: 6 grudnia 2019

15 grudnia, w niedzielę, Cafe Mondo, Galvanina i Galeria Emka zapraszają na koncert Roberto Ruggeri, urodzonego w Rzymie muzyka z polskimi korzeniami.

Roberto gra na gitarze od 9 roku życia. Już jako nastolatek dawał pierwsze koncerty we Włoszech i za granicą. Pierwszą płytę pod tytułem „Non mi lamento” (Rrecords) Roberto sprzedał samodzielnie (bez dystrybutora) nowatorską metodą bazującą na zaufaniu do klienta. Polega ona na bezpłatnym przesłaniu płyty na adres klienta, otrzymaną płytę można przesłuchać i zdecydować samemu, ile za nią zapłacimy. Sprzedanych zostłoa około 1000 płyt! Płyta zawiera utwόr „Io e la mia bici” zadedykowany Daisuke Nakanishi, Japończykowi, ktόry jako pierwszy objechał świat dookoła na rowerze, w 11 lat. Po usłyszeniu piosenki sam Daisuke zaangażował się w jej promocję, od niego pochodzi też pomysł na stworzenie video do piosenki z jego prywatnych zdjęć zrobionych podczas podrόży. Video po publikacji na Youtube cieszy się dużą popularnością nie tylko we Włoszech, emituje ją także stacja radiowa “Rete Italia” w Australii.

O Roberto Ruggeri pisali:

Corriere Della Sera: “ Podbił Internet z “Io e la mia bici”;

Roma Notizie, 06LIVE: “6 utworów absolutnie oryginalnych”

Allinfo Magazine: “Artysta o niepowtarzalnym stylu”

Uczy gry na gitarze klasycznej i ear training w “Saint Louis College of Music” w Rzymie.

Artysty będzie można posłuchać 15 grudnia od godziny 12.00 do 20.00 w Cafe Mondo. Kawiarnia zaprasza jednocześnie do wzięcia udziału w konkursach, które przygotowała na ten dzień i zachęca do degustacji niesamowitych napojów naturalnych Galvanina.

KONCERT ROBERTO RUGGERI W CAFE MONDO

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin