Tylko z tobą w Emce … w Walentynki

Data publikacji: 6 lutego 2020

Masz już pomysł na Walentynki? A może nie miałeś jeszcze czasu się zastanowić... Skorzystaj z okazji! W Emce czekają na Ciebie w tym dniu niespodzianki. Zaproś osobę, którą darzysz miłością: Ukochanego, Ukochaną, mamę, tatę, siostrę, brata, najlepszego przyjaciela lub przyjaciółkę. Nasza propozycja na Walentynki to:

- FOTOBUDKA, w której będzie można zrobić bezpłatnie po 3 zdjęcia dla dwóch osób, w przebraniach lub tak jak przyjdziecie (godziny: 16:00-18:00)
- Od 18:00 do 20:00 w CAFE MONDO zagra MUZYKA. Zaprosiliśmy duet Władysław Doliński (perkusja) i Wojtek Dygat (piano)
- Dla uczestników programu lojalnościowego Klub Emki dodaliśmy MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA NAGRODY "SWEET LOVE W CAFE MONDO", czyli poczęstunku z winem, deserem i specjalną walentynkową kawą. Żeby odebrać tę nagrodę członkowie Klubu powinni wypełnić ankietę i dołączyć do grupy Klubowicze Emki na Facebooku.
- Drugą NAGRODĄ W KLUBIE EMKI, przygotowaną specjalnie na Walentynki, jest BARDZO WYGODNY FOTEL ufundowany przez firmę Best Meble z Koszalina (https://www.facebook.com/pages/category/Furniture-Store/BEST-MEBLE-Koszalin-363676290500132/). Konkurs polega na poleceniu jak największej liczbie osób Klubu Emki i zdobyciu jak największej liczby rejestracji wynikających z tych poleceń. Instrukcją będzie dostępna w aplikacji Klub Emki.

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do Klubu Emki. Same korzyści!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin