Drukujemy w przestrzeni - Tydzień 3D w Emce

Data publikacji: 7 lutego 2020

Poznaj technikę i niezwykły świat wytwarzania wspaniałych konstrukcji wydrukowanych w 3D.
Przyjdź, zobacz i wydrukuj Siebie!

Na pierwszy tydzień ferii zimowych przygotowaliśmy , dla małych i dużych, spotkanie z technologią druku 3D. W Emce, od poniedziałku, pojawią się drukarki udostępnione nam przez Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej. Przez cały tydzień będą drukować dla Was różne przedmioty, między innymi podstawki pod telefon i czaszkę dinozaura, które dostępne będą dla Was w Klubie Emki, do odebrania za punkty.

Można też zamówić wydruk swojego popiersia, co będzie wymagało specjalnego skanowania. Wydruk zostanie wykonany w pracowni Politechniki, żeby zapewnić jego dokładność. Osoba, która zdecyduje się na uwiecznienie siebie, będzie mogła osobiście doświadczyć jak pracuje się w Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej.

Podczas całego wydarzenia będą odbywać się warsztaty przybliżające zagadnienia związane ze światem druku 3D, procesem technologicznym, przygotowaniem projektów do druku oraz samym drukowaniem na drukarce 3D. Nie zabraknie nagród dla uczestników oraz super prezentów wydrukowanych w trakcie eventu!

Zaczynamy w poniedziałek 10 lutego o godzinie 11:00!

Drukujemy w przestrzeni - Tydzień 3D w Emce

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin