Kobiety Kobietom - Dzień kobiet w Emce

Data publikacji: 28 lutego 2020

O wizerunku kobiety i jej roli rozmawiają stylistka, dietetyczka i animatorka społeczna.

Z okazji 8 marca Emka postanowiła zorganizować spotkanie z trzema niezmiernie ciekawymi kobietami, mieszkankami Koszalina. Panie zapraszają wszystkie klientki (i klientów) na rozmowę na temat wizerunku i roli kobiety oczami różnych pokoleń.

Wygląd, autoprezentacja stały się niezmiernie ważne w obecnych czasach, zdominowanych przez media społecznościowe. Jak ich obecność wpływa na postrzeganie siebie i innych? Co w czasach dominujących portali społecznościowych wyznacza trendy w modzie? Czy jesteśmy bardziej, czy mniej tolerancyjni? Co ważny jest tylko wygląd, czy może ważniejsze są wartości? Jak patrzą na to kobiety z rożnych pokoleń? Jaka jest obecnie preferowana rola kobiety? Czy kobiety z różnych pokoleń potrafią znaleźć wspólny język?
W kameralnej rozmowie na kanapach przy Cafe Mondo postaramy się odpowiedzieć na przynajmniej kilka z nurtujących nas pytań. Rozmawiać będą:
OLGA KURENNA - stylistka, która rozumie, jak bardzo nasz wygląd wpływa na nasze życie, psychikę i pracę. Zwolenniczka świadomego budowania stylu, garderoby kapsułowej i przemyślanych zakupów (Olga Kurenna • Stylistka)
MARTA PAWELEC - dietetyczka do zadań specjalnych, która pomaga w układaniu jadłospisów dla osób dotkniętych najtrudniejszymi jednostkami chorobowymi (Poradnia dietetyczna Marta Pawelec)
PAULINA DOMEK - animatorka społeczna, zdobywczyni Złotego Wilka w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii za realizację projektu społecznego na terenie Koszalina, inicjatorka działań w przestrzeni publicznej (GadkiSzmatki)
Dyskusję moderuje MONIKA WYRZYKOWSKA - odpowiedzialna za marketing i promocję Galerii Emka, wydawca w wydawnictwie Imprint Media.

Wśród uczestników dyskusji losowane będą: wydane kilka dni temu książki „Wizerunek kobiety w sieci i poza siecią" Małgorzaty Bulaszewskiej, wykładowcy Uniwersytetu SWPS w Warszawie, prezent podarowany przez markę „Czas na herbatę" i kilka innych niespodzainek. Rozmowę poprzedzi pokaz mody strojów wytworzonych podczas realizacji projektu Gadki-Szmatki, którego autorką jest Paulinę Domek, uczennica Liceum Plastycznego im. Władysława Hasiora w Koszalinie

Tego dnia w godzinach 15.00 - 17.30 odbędą się też w Emce występy młodych artystów koszalińskich i szkoły tańca Top Toys zorganizowane przez Fundację Magia (https://magiadzieciom.pl/)

Serdecznie zapraszamy do wspólnej rozmowy przy kawie i herbacie na tematy ważne i ciekawe.

Sobota, 7 marca

15.00 - 17.30 występy artystów przygotowane przez Fundację Magia

17.30 - 18.00 pokaz mody projektu Gadki-Szmatki

18.00 - 20.00 Kobiety Kobietom - rozmowa w Cafe Mondo

Kobiety Kobietom - Dzień kobiet w Emce

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin