Wystawa fotografii

Data publikacji: 12 października 2020

Już od 22 października w Galerii Emka będzie można obejrzeć niezwykłą wystawę towarzyszącą 17. Europejskiemu Festiwalowi Filmowemu Integracja Ty i Ja, który odbędzie się w Koszalinie w dniach 3 – 7 listopada 2020

W tym roku festiwalowe hasło brzmi: „Włączeni w kulturę”. W programie 17. EFF Integracja Ty i Ja znajdzie się 40 obrazów z 21 krajów. Filmy konkursowe zostały wybrane z blisko dwóch tysięcy zgłoszeń, nadesłanych z całego świata, w sumie to 33 produkcje, w tym 15 dokumentów, 12 fabuł i 6 produkcji amatorskich.
Jak co roku Galeria Emka została partnerem festiwalu i w związku z tym przez kilka tygodni będzie można obejrzeć dwadzieścia niesamowitych zdjęć.
Prace zostały wybrane spośród kilkudziesięciu fotografii, które powstały w ramach niezwykłego artystycznego projektu Fotokonfrontacje, realizowanego w latach 2015 – 2019. Za obiektywem stanęli znakomici fotograficy, a przed nim sportowcy, modele, weterani, podróżnicy z niepełnosprawnością.
Efektem spotkań są niecodzienne portrety ujęte w różne estetyczne i formalne ramy. Każdy z nich to osobna historia. Razem tworzą opowieść o pięknych, silnych i inspirujących ludziach.

Fotograficy:
Wojtek Szwej, Edward Grzegorz Funke, Stanisław Składanowski, Wojciech Erazm Felcyn, Aleksander Orzechowski, Mariusz Król, Marta Adamczak, Robert Gauer, Jacek Sobociński

Wystawa czynna do 9 listopada w godzinach otwarcia Galerii. Wstęp bezpłatny.

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin