Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

#bezpiecznezakupy

Data publikacji: 27 października 2020

Szanowni Klienci,

Bezpieczeństwo naszych Klientów, jak i naszych pracowników jest dla nas priorytetem dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, a w szczególności o:
- zakrywanie ust i nosa
- dezynfekcję rąk
- zachowanie bezpiecznej odległości – 2 m
- parkowanie na co drugim miejscu
- korzystanie z wind tylko w uzasadnionych przypadkach
- płacenie bezgotówkowo
- niepozostawianie bez opieki dzieci poniżej 16. roku życia

Przypominamy również, że Supermarket Stokrotka ma nowe godziny otwarcia (pt.- sb. 7.30 – 22.00, niedziele handlowe 8.00 – 22.00, a od 24 października korzystanie ze strefy restauracyjnej możliwe jest jedynie na wynos lub z dowozem.

W celu zapewnienia Państwu komfortu zakupów i bezpieczeństwa w Galerii Emka już przy wejściach do Galerii czekają na Państwa plakaty informujące o konieczności noszenia maseczek, a także godzinach dla seniorów. Dostępne są również płyny dezynfekujące: przy każdym z wejść, w toaletach, a także w poszczególnych sklepach i punktach obsługi.

W sklepie spożywczym, drogeriach i aptece wprowadziliśmy godziny dla seniorów, które obowiązują codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00

W radiu w galerii co 10 minut można usłyszeć komunikat informujący o konieczności noszenia maseczek i zachowania dystansu, a ochrona Galerii Emka nie tylko pilnuje zasad przestrzegania bezpieczeństwa, ale także prosi wchodzących Klientów o ich stosowanie. Dodatkowo komunikaty wyświetlane są także na wewnętrznych ekranach w galerii.

Od samego początku pandemii galeria jest częściej sprzątana ze szczególnym uwzględnieniem często używanych miejsc takich jak: uchwyty drzwi, poręcze schodów ruchomych czy przyciski wind.

Dbajmy wspólnie o nasze zdrowie i nasze bezpieczeństwo.

Galeria Emka

#bezpiecznezakupy

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin