Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Emkowy horoskop zakupowy.

Data publikacji: 5 stycznia 2021

Trochę z przymrużeniem oka mamy dla Was nasz wyjątkowy horoskop zakupowy na 2021 rok.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Nowy Rok niesie cenną radę dla Wodników – czasami miłość można spotkać za tuż rogiem, więc uzbrój się w cierpliwość bo ona czeka na Ciebie. Nowy zapach nie tylko pomoże singlom, osobom będącym w związku, ale i doda pewności siebie w pracy.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

To będzie Twój rok. Poświęć sobie trochę uwagi i czułości, zadbaj o siebie, ciesz się z sukcesów. Nowa książka, ulubiona płyta, czy nowa zastawa do domu świetnie Ci w tym pomogą.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Nic, tylko się zakochiwać! Dla Barnów 2021 to idealny rok na miłość: do drugiej osoby i do pary nowych, ślicznych butów.

Świat należy do Was!

Byk (20 kwietnia - 22 maja)

2021 mieni się dla Byka w kolorowych barwach! Szanse na miłość, sukcesy w pracy i trochę już pewnie odkładane zakupy sprzętu kuchennego. Warto przejrzeć najnowsze promocje!

Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

2021 rok będzie dla Bliźniąt przełomowy. A to wszystko za sprawą tego, że zdadzą sobie sprawę, co naprawdę jest dla nich najważniejsze: rodzina i przyjaciele. Idealne zakupy? Zdecydowanie z myślą o najbliższych!

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Rada dla Raka - zakochaj się... w samym sobie. Spraw sobie prezent, o którym dawno myślałeś: zegarek, kolczyki, a może nowe słuchawki? Nie wahaj się, na pewno zasłużyłeś!

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Lubisz rywalizację, nowe bodźce i wyzwania. Czasem jednak warto schować dumę do kieszeni, Twoja druga połowa z pewnością to doceni. Idealny zakup w tym roku? Zdecydowanie dla NIEJ lub dla NIEGO. Zapewniamy, że w tym roku warto!

Panna (24 sierpnia - 22 września)

Harmonia, spokój i miłość - tymi słowami można opisać najbliższe miesiące w 2021. Ale niestety też zmiany w zarządzaniu finansami. Zainwestuj w dobry portfel, bo pieniądze czasem lubią zmieniać właściciela.

Waga (23 września - 22 października)

Dla Wag 2021 to rok pełen szans. To od Was zależy jak je wykorzystacie. Zadbajcie jednak o zdrowie, bo potrzebne będą Wam siły. Sokowirówka, blender czy długo odkładany zakup kawiarki na pewno poprawi Wam nastrój.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

2021 rok będzie czasem pełnym nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Czas na wymianę garderoby: więcej kolorów, trochę szaleństwa, a może wreszcie nowy płaszcz?

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec zda sobie sprawę, że aby odnaleźć miłość i szczęście wystarczy otworzyć oczy i serce. Zapoluj na nowe dodatki do domu, które umilą Wam wspólne chwile.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

w 2021 roku zaleca się Koziorożcom podejmowanie przemyślanych decyzji - nawet w momentach, w których wszystko układa się naprawdę dobrze. Dlatego kupuj z pomysłem i planem, a wszystkie rzeczy posłużą Ci latami.

Emkowy horoskop zakupowy

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin