Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Emka wśród Przyjaciół Fundacji LATIKA

Data publikacji: 13 kwietnia 2021

Przepiękne wielkanocne pisanki, które zdobiły Galerię Emka w okresie wielkanocnym właśnie trafiły na licytację Przyjaciół Fundacji LATIKA.

Ponad metrowej wielkości pisanki wykonane przez Fundację Twórczości Społecznej LATIKA, które zdobiły galerie przez okres Świąt Wilknaocnych właśnie trafiły na wyjątkową licytację Przyjaciół Fundacji LATIKA.

Aby wesprzeć finansowo działania fundacji powstała właśnie na Facebooku grupa Przyjaciele Fundacji LATIKA, na której można licytować wielkanocne pisanki Galerii Emka https://www.facebook.com/groups/przyjacielefundacjilatika/

Licytacja rozpocznie się 12 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia.
Wylicytowane pieniądze trafią na konto fundacji.

Fundację Twórczości Społecznej LATIKA działa w Koszalinie od czerwca 2019 roku. Misją fundacji jest szerzenie świadomości ekologicznej, propagowanie rękodzieła, edukacja oraz promocja lokalnej kultury jamneńskiej.

Wspomagając statutowe działania fundacji możemy ułatwić rozpoczęcie m.in. produkcji mat sensorycznych, pomagających wrócić do sprawności fizycznej osobom po udarach, wylewach, ze zdiagnozowanym spektrum autyzmu oraz po wybudzeniu ze śpiączki, których pomysłodawcą jest Fundacja LATIKA. Maty były z powodzeniem testowane podczas Targów Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Emka w 2020 roku oraz w ośrodku „Norman” w Koszalinie. Aktualnie trwa ostatnia faza testów prowadzona przez pacjentów kliniki „Budzik” w Warszawie. Następnym krokiem będzie rozpoczęcie produkcji, a będzie to możliwe również dzięki wsparciu Przyjaciół Fundacji LATIKA.

Dołączcie i licytujcie!

Emka wśród Przyjaciół Fundacji LATIKA

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin