Kobiety kobietom w Cafe Mondo
Data publikacji: 3 marca 2022
8 marca to jeden z najbardziej kobiecych dni w roku. Z tej okazji Cafe Mondo przygotowało niezapomniany wieczór dla pań: pełen inspiracji, kobiecej wrażliwości i piękna.
Cafe Mondo, ulubiona kawiarnia koszalinian i koszalinianek, zaprasza 8 marca wszystkie Panie na spotkanie zainspirowane kobietami i stworzone specjalnie dla kobiet "KOBIETA TO ŻYCIE ".
Ten wieczór to będzie niezwykłe i fascynujące spotkanie kobiet z kobietami, a szczególnie z tą wyjątkową - artystką Elżbietą Elly Żbikowską,
Spotkanie odbędzie się w godzinach 17.00 - 20.00 a autorka opowie o swoich pracach i doświadczeniach związanych z byciem kobietą
W tym dniu kawiarnia przygotuję wyjątkowe ciasta z dużą ilością żywych jadalnych kwiatów oraz jak zawsze pyszne kawy i herbaty.
Zapraszamy serdecznie już we wtorek, 8 marca
To wydarzenie dla Pań które w pięknym otoczeniu z przepyszną kawą i ciastem chcą, w kobiecym gronie, świętować ten dzień.
W Emce Dzień Kobiet trwa cały rok!
Świętujmy razem!