Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Bilety za krew!

Data publikacji: 1 września 2022

10 września przed Galeria Emka będzie można oddać krew i odebrać bilety, na wyjątkowy festiwal muzyczny Koszalin BassFest!, którego Emka jest partnerem.

To już druga edycja Koszalin BassFest! W tym roku na miłośników brzmienia kontrabasów czekają aż dwa weekendy koncertowe. 17 września na pierwszym koncercie usłyszymy zespół Lunatic Quartet prezentujący własne wirtuozowskie aranżacje utworów Astora Piazzoli – króla tango nuevo. 23 września wystąpi grupa Dikanda, a 24 września zagra Michał Bąk Quartetto – zespół składający się z wybitnych muzyków jazzowych młodego pokolenia. Kto chciałaby otrzymać bilety na wybrany dzień festiwalu może przyjść 10 września pod Galerię Emka i oddać krew. W sobotę, w godzinach 10.00 – 14.00 stanie specjalny autobus, w którym będzie można oddać krew i odebrać bilety na festiwal.

Zgodnie z zaleceniami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wszyscy chętni powinni w dniu oddania krwi:

1. zejść lekki posiłek (unikając pokarmów zawierających dużą ilość tłuszczu),

2. wypić dużo soków owocowych lub wody,

3. unikać nadmiernego fizycznego wysiłku,

4. zabrać dokument tożsamości - dowód osobisty lub paszport,

5. władać językiem polskim w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym samodzielne zrozumienie ankiety dla krwiodawców i pytań związanych z wywiadem lekarskim.

Punkt czynny 10 września 2022 w godzinach 10.00 – 14.00.

Tegoroczna edycja festiwalu Koszalin BassFest! to trzy koncerty, które odbędą się w Filharmonii Koszalińskiej w dniach 17, 23 i 24 września. Cena regularna biletów to 24 i 29 zł.

Szczegóły: www.emka.pl i www.bassfest.pl

Warto pomagać!

Galeria Emka - Bilety za krew!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin