Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Jesienne kolekcje w Galerii Emka

Data publikacji: 20 września 2022

W naszych salonach pojawiły się jesienne i jesienno-zimowe kolekcje. Zobaczcie co będzie modne w najbliższych miesiącach.

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a to sygnał, żeby rozejrzeć się za cieplejszymi swetrami, cięższymi butami, płaszczami, a także cieplejszymi dodatkami.

W kolorystyce kolekcji pojawiają się typowe dla tej pory roku brązy, zielenie czy szarości, ale nie brakuje także odważnych kolorów, takich jak: czerwień, pomarańcz, kobalt czy fiolet.

Modne kolory w nadchodzącym sezonie to dodatkowo: soczysta zieleń, żółty, śmietankowy, pomarańczowy, lawendowy, a także srebrny oraz wszelkie odcienie camelowych brązów.

Te spotkacie w kolekcjach wszystkich marek odzieżowych, które znajdziecie w Emce.

Sezon jesień-zima 2022/23 to triumf idealnie skrojonych garsonek, garniturowych marynarek i eleganckich spodni - dopasowanych, jak i oversize, ale także sportowych stylizacji, do których przyzwyczailiśmy się przez ostatnie dwa lata.

Dodatkowo w naszych salonach znajdziecie hity tego sezonu: długie płaszcze, golfy, przezroczyste tkaniny i dzianinowe spódnice czy trencze. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do Emki!

Jesienne kolekcje w Galerii Emka

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin