Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Turniej sportowy – Emka Panna Pro

Data publikacji: 3 października 2022

Już 15 października w Galerii Emka rozpocznie się czterotygodniowy turniej sportowy Emka Panna Pro, którego celem jest promocja zdrowia, sportu, a także zdrowej rywalizacji.

Turniej Emka Panna Pro to wydarzenie realizowane wspólnie przez Galerię Emka i Extra Time-Pro. Zostań Mistrzem Oktagonu! Turniej łączy przede wszystkim najpopularniejszy sport na świecie jakim jest piłka nożna z ulicznym jego wydaniem, tym razem w samym sercu Galerii Emka. Jednak nie tylko piłka nożna będzie królować podczas turnieju. Dzięki wsparciu Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Koszalińskiej wszyscy, którzy w wybraną sobotę odwiedzą Galerię Emka będą mogli dodatkowo poznać tajniki gry w piłkę siatkową czy ręczną.

Turniej Emka Panna Pro to 4 soboty zmagań w oktagonie, czyli specjalnej przestrzeni, w której chętni będę mogli się zmierzyć w 3 kategoriach wiekowych:
- KIDS: 5-8 LAT,
- YOUNG: 9 - 13 LAT
- JUNIOR: 14- 17 LAT

Aby wziąć udział w turnieju i zostać Mistrzem Oktagonu należy zapisać się na stronie organizatora extratimepro.pl
Turnieje odbywać się będą w godzinach 14.00 – 18.00 w dniach 15, 22 i 29 października, a także 5 listopada na terenie Galerii Emka.
Każdy uczestnik może wziąć kilkakrotnie udział w rozgrywkach, a zwycięzcy poszczególnych grup zmierzą się 5 listopada w Wielkim Finale.
Dodatków podczas wszystkich sobót będzie można zapoznać się z oferta zajęć sportowych oferowanych przez AZS Politechniki Koszalińskiej, a także wziąć udział w zajęciach i konkursach.

Emka Panna Pro to pierwszy taki turniej w Koszalinie, w którym sport odegra najważniejsza rolę, a najmłodsi i trochę starsi koszalinianie będą mogli miło spędzić czas w jesienne weekendy.
Nagrody w turnieju Emka Panna Pro ufundowali: Crazy Bubble, Czas na Herbatę, Extra Time-Pro, LEO, a także Stokrotka.

Partnerem strategicznym jest firma STE.R. Transport spółka z o.o. istniejąca na rynku od 2004 roku. STE.R. Transport oferuje możliwość podjęcia współpracy w zakresie przewozu ładunków w regulowanej temperaturze na terenie Polski i Europy, dysponuje naczepami chłodniami z podwójną podłogą (tzw. dopellstock) oraz Multi-temperatury.

Wydarzenie swoim patronatem objęły: Koszalininfo.pl, Miasto Tygodnik Koszaliński, Twoje Radio oraz TV Max.

Regulamin turnieju

Szczegóły i zapisy na www.etratimepro.pl

Turniej sportowy – Emka Panna Pro

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin