Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Oficjalne otwarcie nowej części Galerii EMKA

Data publikacji: 9 marca 2023

8 marca, w Dzień Kobiet, odbyło się, oficjalne otwarcie nowej, rozbudowanej części Galerii EMKA.

Dokładnie o godzinie 10.00, 8 marca odbyło się, długo oczekiwane otwarcie, nowej części Galerii EMKA. Uroczyście wstęgę przecięli: Andrzej Kierzek - wiceprezydent Koszalina, Magdalena Kowalewska, - Chief Operating Offices, LCP Group oraz Jacek Sikorski - dyrektor Galerii EMKA.

Nowa część Galerii EMKA poświęcił proboszcz ks. Paweł Wojtalewicz z parafii pw. Ducha Świętego. Uroczyste otwarcie odbyło się symbolicznie w Dzień Kobiet, a po przecięciu wstęgi, właściciel EMKI, LCP Properites zaprosił wszystkich zaproszonych gości i klientów na zakupy w nowo otwartych sklepach.

8 Marca zostały otwarte: największy sklep w regionie marki Sinsay, międzynarodowa sieć handlowa JYSK, salon HalfPrice, oraz ZOO KARINA.

Kino Helios zostanie otwarte 6 kwietnia, a siłownia Just Gym w drugiej połowie kwietnia.

Obecnie nowa, odmieniona Galeria EMKA to galeria handlowa powiększona o dwukondygnacyjny budynek o powierzchni blisko 10.000 mkw., który uzupełnił centrum o usługi rozrywkowo-wypoczynkowe i będzie funkcjonował pod jednym, wspólnym szyldem M Emka.

Cały kompleks to obecnie ponad 70 salonów polskich i zagranicznych marek, a także 850 miejsc parkingowych.

„Emka jest kobietą i ogromnie cieszy nas fakt, że właśnie w tym dniu mogliśmy oficjalnie otworzyć Galerię EMKA. Wierzę, że kompleks sprosta oczekiwaniom naszych klientów, przyciągnie nowych i stanie się pierwszym wyborem koszalinian i koszalinianek” - powiedział Jacek Sikorski dyrektor Galerii RMKA.

Właścicielem M EMKI jest LCP Properties, firmy, która jest częścią M Core – wysoce rentownej grupy firm rodzinnych zarządzających nieruchomościami i inwestycjami, jednym z największych właścicieli parków handlowych oraz centrów wygodnych zakupów w Wielkiej Brytanii i Polsce. Stąd zmiana nazwy z Galerii Emka na M EMKĘ.

Oficjalne otwarcie nowej części Galerii EMKA

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin