Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Kino Helios już niedługo w Galerii EMKA

Data publikacji: 17 marca 2023

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich wielbicieli kina. Już w czwartek, 6 kwietnia, otwieramy dla Was najnowsze kino Helios!

6 kwietnia zapraszamy na oficjalne otwarcie kina Helios. Poza znakomitym repertuarem, na pierwszych gości czekać będą konkursy, animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji!

Na widzów czeka niemal 900 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w sześciu przestronnych, klimatyzowanych salach, najnowszej generacji projektory Christie, dźwięk cyfrowy DOLBY 7.1 oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D.

W dwóch salach Helios zaprezentuje unikalny koncept – Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale, wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, nowoczesnym systemem dźwięku i obrazem w rozdzielczości 4K, wyznaczą nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Od początku działalności Helios zadba o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe czy Kino Konesera. Specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami.

W emkowym kinie Helios obowiązywać będzie także unikalna oferta, w ramach której widzowie będą mogli cieszyć się promocyjnymi cenami codziennie! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 16,90 zł, w pozostałych dniach czeka oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów będą dostępne na co najmniej 4 dni przed planowanym seansem. To widzowie decydują jaką kwotę zaoszczędzą. Atrakcyjne ceny dotyczą również uwielbianych przez widzów filmów familijnych.

Zapraszamy do EMKI, do kina Helios już 6 kwietnia!

Kino Helios już niedługo w Galerii EMKA

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin