Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Jarmark Wielkanocny w EMCE!

Data publikacji: 23 marca 2023

W dniach 31.03 – 02.04 zapraszamy na kolejny Jarmark Wielkanocny organizowany wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa w Koszalinie.

Na przełomie marca i kwietnia, w dniach 31.03 – 02.04 zapraszamy wszystkich klientów na Jarmark Wielkanocny współorganizowany przez KOWR pt. „Polska smakuje”.

Jak co roku na wszystkich klientów czekać będzie kilkudziesięciu wystawców, u których będzie można nabyć wiele wielkanocnych przysmaków, a także regionalne wyroby. m.in.: naturalne sery, pieczywo, wędliny, wyroby cukiernicze, miody i produkty pszczele z okolicznych pasiek, przetwory owocowo-warzywne oraz ekologiczne jajka.

Dodatkowo wyroby rękodzielnicze, które na pewno sprawdzą się na każdym, wielkanocnym stole.

Wielkanocny Jarmark 2023 to świetna okazja, żeby zaopatrzyć się w wielkanocne przysmaki pochodzące z naturalnych, i ekologicznych upraw.

Przez kilka przedświątecznych dni Galeria EMKA stanie się idealnym miejscem dla osób, które poszukują tradycyjnych produktów, wyjątkowych smaków i zdrowej żywności.

Podczas Jarmarku nie zabraknie także stałych elementów, jak degustacje, rozmowy z ciekawymi ludźmi i prezentacje poszczególnych wytwórców.

Jarmark Wielkanocny odbędzie się na parterze, w dniach 31.03 – 02.04 i czynny będzie w godzinach 10.00 – 19.00

Zapraszamy serdecznie!

Jarmark Wielkanocny w EMCE!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin