Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Zapunktuj w rekrutacji!

Data publikacji: 7 kwietnia 2023

Już w sobotę, 15 kwietnia, wspólnie z II Liceum Ogólnokształcącego w Koszalinie zapraszamy na wydarzenie Zapunktuj w rekrutacji, czyli wsparcie dla ósmoklasistów i ich rodziców

Już 15 kwietnia uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie zapraszają na wyjątkowe spotkanie skierowane do ośmioklasistów i ich rodziców. Wydarzenie organizowane w ramach projektu #punktacjaREKRUTACJA, realizowane w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii, ma na celu przedstawienie zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele z popularnego Bronka pomogą dopasować profile i szkoły do preferencji młodzieży, a także przedstawią na czym powinna się skupić, aby trafić do wymarzonej szkoły średniej!

Będzie to doskonała okazja, aby odwiedzając stoisko II Liceum Ogólnokształcącego w Koszalinie, porozmawiać z nauczycielami i licealistami na temat szkoły oraz zapoznać się z ich ofertą. To także spora dawka wiedzy na temat samego procesu rekrutacji do innych szkół ponadpodstawowych.

Czekamy na Was w godzinach 11:00 - 18:00

Do zobaczenia w sobotę!

 Zapunktuj w rekrutacji!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin