Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Gala sztuk walki FSC 7 w Koszalinie!

Data publikacji: 8 maja 2023

Już w sobotę 13 maja odbędzie się gala sztuk walki FSC 7 w Koszalinie!, a dzień wcześniej, w EMCE odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników.

Koszalińska edycja FSC to walka o pas mistrzowski, zawodowe pojedynki MMA i starcia w kickbokserskiej formule K1! Na karcie głównej zobaczymy między innymi mistrza organizacji HFO Alana Kalskiego, mistrza świata BJJ Kornela Zapadkę, koszalińskiego kickboksera Błażeja Cisłowskiego, a także wielu zawodników z najlepszych klubów w Polsce tj. Ankos MMA Poznań, Mighty Bulls Gdynia, czy WCA Warszawa.

Kartę główną poprzedzą walki karty wstępnej, gdzie swoje umiejętności zaprezentują najbardziej utalentowani zawodnicy z północnej części Polski.

Sędzią głównym FSC 7 będzie popularny Michał Wlazło. W rolę konferansjera wcieli się popularny youtuber Konserwator, czyli Tomasz Kaczmarek.

W piątek, 12 maja, dzień przed galą odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed galą FSC 7. Wszystkich miłośników sztuk walki i kibiców zapraszamy do Galerii EMKA!

Start ważenia zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Gala sztuk walki FSC 7 odbędzie się w najbliższą sobotę w hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.

Bilety na galę dostępne u zawodników oraz online ➡️ https://www.kupbilecik.pl/imprezy/95947/Koszalin/Gala+Sport%C3%B3w+Walki+MMA+i+K1/

Zapraszamy do EMKI na sportowe emocje!

Gala sztuk walki FSC 7 w Koszalinie!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin