Godziny otwarcia

Supermarket Stokrotka

Zapraszamy na 21. Urodziny EMKI!

Data publikacji: 13 czerwca 2023

W weekend, 24 - 25 czerwca zapraszamy na nasze urodziny. W sobotę trzecia edycja EMKA RUN, czyli Bieg po zakupy, a w niedzielę bijmy Rekord Polski.

Galeria EMKA obchodzi w tym roku 21. urodziny i pierwsze w nowej, powiększonej odsłonie. Z tej okazji w ostatni weekend czerwca zapraszamy na urodzinowy weekend pełen niespodzianek.

Wśród największych atrakcji znajdzie się trzecia edycja Biegu po zakupy, czyli tor przeszkód EMKA RUN oraz próba pobicia Rekordu Polski we wspólnym tańczeniu salsy.

W sobotę, 24 czerwca zapraszamy wszystkich do sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w biegu należy zrobić zakupy w Galerii EMKA za kwotę min. 50 zł w dniu imprezy (na maksymalnie 2 paragonach) i zarejestrować się w punkcie startowym.

Tor przeszkód EMKA RUN to mega dmuchańce, które zawodnicy będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie. Zapraszamy zarówno rodziców z dziećmi, jak i indywidualnych biegaczy. Pula nagród w tym roku to ponad 1000 zł, dron, smartwatche i nagrody ufundowane przez najemców.

Do zawodów rozgrzewać będą trenerzy z Just GYM.

W niedzielę, wspólnie ze Studiem Tańca Pasja, Galeria EMKA zaprasza do wspólnego tańczenia i próby pobicia Rekordu Polski we wspólnym tańczeniu salsy.

Przez cały weekend świętujemy od 10.00 do 18.00.

Dodatkowo na wszystkie dzieci i dorosłych czekać będą liczne konkursy, kącik zabaw, dmuchane zamki, malowanie buziek, balony oraz dyskoteka na świeżym powietrzu.

Patronat medialny objęły koszalininfo.pl, Miasto Tygodnik Koszaliński, Twoje Radio, a także TV Max.

Regulamin biegu EMKA RUN

Regulamin urodzinowego weekendu

Zapraszamy do urodzinowej zabawy!

Zapraszamy na 21. Urodziny EMKI!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin