Godziny otwarciaKino Helios

Supermarket StokrotkaJust GYM

Fiku MikuKwiatomat Ginger

Nowa Dyrektor Galerii EMKA!

Data publikacji: 22 września 2023

Ten rok jest rokiem zmian dla Galerii EMKA. Nowym Dyrektorem galerii została właśnie Daria Kokowska, która zarządzać będzie nową, rozbudowaną w marcu EMKĄ.

LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku nieruchomości handlowych oraz właściciel centrum handlowego EMKA w Koszalinie powołał Darię Kokowską na stanowisko Shopping Center Director tego obiektu. Jako nowy Dyrektor, Daria odpowiedzialna będzie kompleksowo za codzienne, sprawne funkcjonowanie EMKI, w tym współpracę z najemcami i innymi partnerami biznesowymi oraz realizację dalszej strategii rozwoju tego popularnego w Koszalinie centrum handlowego. Na tym miejscu zastąpi długoletniego dyrektora Jacka Sikorskiego.

Daria Kokowska, na nowym stanowisku, jako Shopping Center Director będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie największym w portfelu LCP obiektem retailowym tj. centrum handlowym EMKA w Koszalinie z ponad 25.000 m kw. GLA. Daria posiada ponad 14-letnie doświadczenie w kierowaniu wielkopowierzchniowymi obiektami handlowymi.

W ostatnich trzech latach kierowała jako Shopping Center Director elbląskim centrum handlowym Ogrody. Wcześniej związana była także z CBRE oraz Atrium Poland, gdzie przez niemal 10 lat odpowiedzialna była za centrum handlowe Forum Koszalin, początkowo jako Deputy Shopping Center Director a następnie już jako Shopping Center Director .

Daria jest absolwentką zarządzania i marketingu na Politechnice Koszalińskiej.

„Taka zamiana jak dziś zdarza się w historii EMKI pierwszy raz. Bowiem aktualny dyrektor centrum handlowego, Jacek Sikorski piastował to stanowisko przez ostatnie kilkanaście lat i był już tu w momencie, kiedy w 2006 LCP nabywało ten obiekt.

Jacek to człowiek, który oddał swoje serce temu miejscu i miał ogromny wkład w to, jak pięknie EMKA dziś funkcjonuje i nieprzerwanie jest ulubionym miejscem zakupowym koszalinian”, skomentowała Magdalena Kowalewska, COO, LCP Properties w Polsce.

„Długo szukaliśmy godnego następcy i myślę, że znaleźliśmy go w postaci Darii. Nie bez znaczenia jest fakt, że nowa Dyrektor EMKI to rodowita koszalinianka. Wierzę, że jej wiedza i znajomość na temat lokalnego rynku przysłuży się EMCE i jej nieprzerwanemu wzmacnianiu pozycji w mieście”, dodała.

Witamy na pokładzie EMKI!

 Daria Kokowska nowa dyrektor Galerii Emka

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin