RETRO CARS
Wystawa automobili w Emce

Data publikacji: 24 stycznia 2018

Po raz pierwszy w Koszalinie. Po raz pierwszy w Galerii Emka.

Zapraszamy na unikatową wystawę automobili z prywatnej kolekcji, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów motoryzacji i wprost przeniesie Was w czasie. Stworzona ze szczerej pasji, z potrzeby odtworzenia dawnej wspaniałości, zachowania piękna przeszłości, kolekcja zabytkowych samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów liczy obecnie ponad kilkaset elementów i wciąż się rozrasta.

Już za dwa dni w Emce będzie można podziwiać prawdziwe skarby przeszłości: kilkanaście old timerów, motocykle, rowery oraz inne przedmioty w duchu vintage. Wystawa potrwa do 10 marca 2018.

Oficjalne otwarcie wystawy Retro Cars już 9 lutego, o godz. 17:00.

W programie m.in. rozmowa z właścicielem kolekcji, Krzysztofem Hendzlem, pokaz tańca w duchu lat 20. (występ zespołu tancerzy z Teatru Muza Variete), oprowadzanie po wystawie oraz konkurs, w którym można wygrać przejażdżkę jednym z samochodów i obiad w restauracji hotelu Royal Park w Mielnie (szczegóły w osobnym artykule, w zakładce aktualności). Dla uczestników imprezy zorganizowany będzie konkurs, w którym główną nagrodą jest podróż zabytkowym automobilem. Więcej o konkursie tutaj.

Zapraszamy też wszystkich zakochanych. W Walentynki, 14 lutego udostępnimy jeden z automobili jako plan dla wyjątkowych zdjęć. Będzie można poczuć smak dawnych lat, a nawet wyznać sobie miłość w stylu retro, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie z wystawy we wnętrzu okazałego kabrioleta.

Wystawa będzie miała swoją kolejną odsłonę w wakacje 2018. Wtedy zasmakujemy w stylistyce czasów PRL-u. Ale to już zupełnie inna historia…

Zapraszamy serdecznie!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin