Prezenty na Dzień Kobiet w Galerii Emka

Data publikacji: 5 marca 2018

W tym roku na dzień Dzień Kobiet przygotowaliśmy dla Pań liczne prezenty. Wiemy, jak bardzo lubicie je otrzymywać! Będą to przede wszystkim wartościowe bony na darmowe zakupy w dowolnym sklepie, zestawy kosmetyków ufundowane przez salon Ziaja dla Ciebie, kupony na darmową kawę i inne drobne upominki.

Zapraszamy wszystkie Panie w czwartek 8 marca 2018. Warto chwilę wcześniej wyjść z pracy i pospieszyć na zakupy, gdyż liczba bonów gotówkowych jest ograniczona. Bony o wartości 50 zł czekają na pierwsze dwadzieścia Pań, które przedstawią paragony na wykonane w tym dniu zakupy obejmujące odzież lub kosmetyki na kwotę 300 złotych lub więcej. Na Panie, które zainwestują we własną garderobę lub urodę 200 i więcej złotych, czeka dwadzieścia bonów po 30 zł. Bony będzie można wykorzystać w dowolnym sklepie do końca marca 2018 (z wykluczeniem zakupów w markecie Sano).

Po bony i inne prezenty należy zgłosić się do stanowiska na parterze Galerii, przy schodach ruchomych, gdzie będzie czekał na Panie miły gentelman. Warto także spytać o dodatkowe upominki, nawet jeśli Wasze zakupy będą opiewały na mniejsze kwoty.

Chcielibyśmy też jakoś zaangażować Panów w tym Tygodniu Kobiet. Aby wspierać tradycję obdarowywania Pań kwiatami, będziemy rozdawać będzie kupony rabatowe wszystkim Panom, którzy w dniach 8-11 marca zrobią zakupy w galeryjnej kwiaciarni.

Na marginesie pisząc – czy wiecie, że źródła Dnia Kobiet sięgają znacznie głębiej niż dwudziestowieczne strajki i zmagania o równouprawnienie kobiet oraz początki ruchów socjalistycznych w Ameryce i Europie? Wielu badaczy twierdzi, że korzeni tego święta można dopatrywać się w rzymskich Matronaliach – przypadających na pierwszy tydzień marca świętach związanych z Junoną, małżonką Jowisza, opiekunką macierzyństwa i seksualności. W świątyni Junony składano dary uosobieniu cnót żony, matki i niewiasty. Jest to więc z pewnością dobry czas, by pamiętać o wszystkich ważnych dla nas kobietach.

Zapraszamy serdercznie!

REGULAMIN

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin