„O chłopcu, jego lewku, piesku oraz kotku" – multiinstrumentalne przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru Echa

14 lipca, sobota, godz.17:00

Data publikacji: 11 lipca 2018

Wszystkie dzieci zapraszamy serdecznie w najbliższą sobotę na gościnny występ Teatru Echa w Galerii Emka. Czeka Was wyjątkowa przygoda z interaktywną bajką, w której zagra wiele instrumentów takich jak cymbały, cytra, akordeon, flety, bębny i różne przeszkadzajki. Na pewno będzie wesoło, muzycznie i tanecznie! W trakcie trwania bajki dzieci zostaną zaproszone do wspólnego śpiewania, a na koniec do zabawy i wspólnego tańca.

Bajka „O chłopcu, jego lewku, piesku oraz kotku" ze zbiorów Oskara Kolberga w wykonaniu muzycznego Teatru Echa to wdzięczna baśń ludowa, której bohaterem jest chłopiec o wrażliwym na cierpienie zwierząt sercu. Chłopiec musi pokonać różne przeszkody, aby móc powrócić do rodzinnego domu. Na szczęście nie jest sam – ma u swego boku czworonożnych przyjaciół. Czy wspólnie uda im się pokonać niebezpieczeństwa i przezwyciężyć trudy wędrówki? Czy zaczarowany sygnet bardziej im przeszkodzi, czy pomoże?

Dowiecie się już wkrótce!

Bądźcie z nami!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

WSTĘP WOLNY


Twórcy Teatru Echa

Piotr Pardela – „muzykujący łowca obrazów" – kompozytor, multiinstrumentalista, fotograf, filmowiec. Założyciel Kapeli Żempoł i Teatru Echa. Tworzy spektakle i prowadzi zajęcia muzyczne dla dzieci. Animator kultury i koordynator spotkań kulturalnych i festiwali.

Katarzyna Żytomirska – pisarka, pieśniarka, etnolog, aktorka. Animatorka muzyczno-tanecznych zajęć dla dzieci bazujących na polskiej kulturze tradycyjnej. Śpiewa w Ślicznych goździkach i Kapeli Żempoł. Autorka etnograficzno-magicznych „Opowieści roztoczańskich" oraz spektakli muzycznych dla dzieci: „Wstydek Bajtek i drewniane ludki”, „Muzykanci Tralalanci” i innych. Dwukrotna stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa narodowego w dziedzinach animacji i kultury ludowej. Założycielka Teatru Echa.

Zatrzymaj się w Emce!

Copyright © LCP Corentin Investments

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin